Atrakcje w obiekcie

Białka Tatrzańska, Podhale

Białka Tatrzańska oraz jej okolice to zdecydowanie jedne z najatrakcyjniejszych turystycznie terenów w Polsce! Miejscowość oferuje niesamowicie szeroki wachlarz aktywności przez cały rok. Z pewnością zarówno miłośnicy sportu i wysiłku fizycznego, jak i osoby, które po prostu chcą odpocząć znajdą tutaj coś dla siebie!

Białka Tatrzańska to doskonałe miejsce dla fanów jazdy na nartach. W miejscowości znajduje się aż 6 wyciągów narciarskich, w tym słynna Kotelnica, znajdująca się w samym centrum Białki!

Entuzjaści wycieczek górskich poczują się w Białce Tatrzańskiej jak w domu! Dla początkujących wędrowników doskonał będzie szlak wzdłuż rzeki Białki. Nieco bardziej wymagająca jest trasa z Szlaku Groń przez Kotelnicę do Białki Tatrzańskiej.

W pobliżu Willi DOROTA znajduje się restauracja Litworowy Staw oferująca różnorodne dania. Kolejną wartą uwagi restauracją jest WIDOK, który oferuje między innymi japońską zupę ramen. W tym lokalu dostępne są również dania dostosowane do diety wegetariańskiej i wegańskiej. 

Trwa ładowanie strony...